fbpx
Z przyjemnością dzielimy się niesamowitymi wynikami uzyskanymi dzięki naszemu innowacyjnemu kondycjonerowi gleby, SolactivEvo. 🌍🌱
Na załączonym zdjęciu satelitarnym można zobaczyć kondycję roślin jęczmienia z miejscowości Manasterz na Podkarpaciu. Wyraźnie widać różnicę między kontrolą a kombinacją, gdzie zastosowano SolactivEvo. Rośliny w obszarze traktowanym naszym produktem (to ciemniejsze pole) mają zdecydowanie lepsze wybarwienie liści i wyglądają znacznie zdrowiej! 📸🔍
💪 Dlaczego SolactivEvo działa?
🟤 Związki humusowe: Wzbogacają i stabilizują warstwę próchniczą, wiążąc azot i inne składniki mineralne, co ogranicza ich straty.
🟤 Klinoptylolit: Ten porowaty minerał wpływa na przytrzymywanie wody oraz składników odżywczych dla roślin, poprawiając strukturę i przewietrzenie gleby.
🟤 Wielocukry i fitohormony: Stymulują zdrowe ukorzenianie roślin i wspierają rozwój mikroorganizmów glebowych.
🌿 Korzyści dla Twojej gleby i upraw:
✅ Zwiększona retencja wody i składników odżywczych
✅ Poprawa struktury gleby
✅ Zwiększenie żyzności gleby
✅ Lepsze warunki dla rozwoju pożytecznych mikroorganizmów
✅ Zmniejszenie potrzeby stosowania nawozów mineralnych
Zainwestuj w przyszłość swoich upraw z SolactivEvo! Nasze rozwiązanie jest proste i efektywne – nadaje się do stosowania za pomocą standardowych rozsiewaczy do nawozów. Optymalna dawka to 200-400 kg/ha.
📞 Skontaktuj się z naszymi doradcami: (+48) 22 522 90 80, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Dowiedz się, jak możemy pomóc Ci poprawić jakość Twojej gleby i opłacalność produkcji!
SolactivEvo – Twoja gleba, Twoja przyszłość!
 
 
 
 
 
 
Odezwij się do nas! (+48) 22 522 90 80 lub office@naturalcrop.com