fbpx

Twój Partner w nowoczesnej uprawie roślin

Jesteśmy pasjonatami uprawy roślin, którzy od początku swojej działalności wdrażają innowacyjne rozwiązania agronomiczne.

Naszym klientom pomagamy zwiększać wydajność upraw w sposób przyjazny dla środowiska. Doradzamy w segmencie upraw rolniczych oraz ogrodniczych, we wszystkich systemach produkcji – konwencjonalnym oraz ekologicznym.

Specjalizujemy się w żywieniu i nawożeniu, ale pomagamy również w innych problemach agronomicznych. Skupiamy się na procesach użyźniania gleby oraz dokarmiania, stymulacji i uodparnianiu roślin. Wierzymy, że poprawa środowiska glebowego jest w stanie zapewnić stabilne plony. Dlatego podstawą naszego programu doradczego jest model żyzności gleby, który opiera się na diagnozie, interpretacji oraz analizie takich czynników jak: zasobność w próchnicę i składniki pokarmowe, odczyn oraz uziarnienie gleby.

Współpracujemy z renomowanymi producentami innowacyjnych nawozów organicznych, organiczno mineralnych oraz biostymulatorów z Polski, Europy i USA. Skuteczność agronomiczną oraz opłacalność oferowanych przez nas rozwiązań badamy we współpracy z wiodącymi instytutami w kraju i za granicą. Inwestujemy w projekty badawczo rozwojowe nakierowane na poszukiwanie nowych technologii, które są odpowiedzią na szybko zmieniające się warunki uprawy.

Nasz zespół doradców tworzą profesjonaliści z dużym doświadczeniem praktycznym w produkcji roślinnej. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć partnerów handlowych.

Szacunek dla trudu Rolnika oraz lojalność wobec Partnerów handlowych są fundamentami naszej działalności.

 

 

 

 

 

Avatar
DORADZTWO/SERWIS
Avatar
WARSZTATY POLOWE
Avatar
TARGI/IMPREZY POLOWE
Avatar
DORADZTWO/SERWIS
Avatar
WARSZTATY POLOWE
Avatar
TARGI/IMPREZY POLOWE


NaturalCrop Poland Sp. z o.o. jest członkiem – założycielem Polskiej Izby Technologii i Wyrobów Naturalnych
NaturalCrop Poland Sp. z o.o. jest członkiem Klastra „Polska Natura”

Odezwij się do nas! (+48) 22 522 90 80 lub office@naturalcrop.com